Hakkımızda

VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MUŞAVİRLİK kurucu ortaklarımız Dr. Kemal GÜRSOY ve Mehmet TANKER tarafından 2007 yılında kurulmutur. O yıllardan günümüze kadar müşterilerimize profesyonelliği her zaman ön planda tutarak ve teknolojinin tüm imkânlarını kullanmaya çalışarak tüm kurucu ortaklarımızın üst düzey İngilizce bilgisiyle kaliteli hizmet sunmak ana prensibimiz olmuştur.

Ülkemizin içinde olduğu ekonomik, politik ve sosyal alanlardaki dinamik sürecin yarattığı fırsat ve imkânlar kadar, tehlikeler ve zorluklar da iş çevrelerini etkilemektedir. Bu süreç içerisinde doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir muhasebe ve danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK olarak inancımız; Mali Müşavir seçimine vereceğiniz önemin, en az yeni yatırım alanları için vereceğiniz kararlar kadar önemli olduğu yönündedir.

Bugün geçmişe dönüp baktığımızda söz konusu sürecin üstesinden gelecek bilgi birikimimiz, gelecekte yaşayacağımız değişimleri karşılayabilecek düzeydedir. Şüphesiz ki, sağlanacak muhasebe ve danışmanlık hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten kişilerin bir birleri ile uyumlu, bağımsız ve konularında uzman olmalarına bağlıdır.

Müşterilerimizin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini, mevzuat çerçevesinde, kişisel verileri koruma kanununa bire bir uyarak, mesleki sorumluluk ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve ihtiyacı en kısa zamanda karşılamak amacı ile hizmet vermek ve kurumsal kültürümüzün temelinde yatan, müşterilerimizle yakın çalışarak işlerinin bir parçası olmakta ve müşterilerimize yüksek standartlarda çözüm önerilerini sunmaktayız.

VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK mevcut ve gelecek müşterilerimizin muhasebe, vergi mevzuatı ve kişisel verilen korunması kanunu açısından mahremiyetinin özenle korunmasını kendisine ilke edinmiştir.

VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK vermiş olduğu muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ekonominin tüm sektörlerini kapsamakta olup geniş bir hizmet yelpazesine yayılmıştır.

VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında muhasebe, sosyal güvenlik hukuku, vergi hukuku, danışmanlık, teşvik başvuru ve takibi hizmetleri veren uzman bir kuruluştur.

KURUCU ORTAKLARIMIZ

DR. SMMM KEMAL GÜRSOY

08.06.1981 Antalya doğumludur. Ortaöğretim ve Lise hayatını Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi İ.İ.B.F. Fakültesi İşletme Bölümünü başarıyla bitirdi. 2007 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını aldı. Yüksek lisans tezini AB'ye uyum çerçevesinde Basel II kriterleri, doktora tezini Muhasebe Hileleri üzerine hazırlayarak Doktor unvanı almaya hak kazanmıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almanca bilen Kemal Gürsoy Antalya Bölge Bilirkişi Listesinde kayıtlı olarak bilirkişi görevini sürdürmekte olup halen VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK firmasının ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

SMMM MEHMET TANKER

11.05.1981 Antalya doğumludur. Ortaöğretim ve Lise hayatını Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2004 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. Fakültesi İktisat Bölümünü başarıyla bitirdi. 2008 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını aldı. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Mehmet Tanker halen VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK firmasının ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

EKİP ARKADAŞLARIMIZ

AYŞEGÜL CİHANALP - ŞEF

05.02.1987 Antalya doğumludur.  2012 yılında Eskişehir Üniversitesi A.Ö.F İşletme bölümünden mezun olmuştur.  2007 yılında meslek hayatına başlamıştır. 2010 yılında aramıza katılan Ayşegül Cihanalp halen VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK firmasının Muhasebe Şefi olarak hayatına devam etmektedir

SÜLEYMAN KAYNAR - MUHASEBE PERSONELİ

01.01.1995 Nevşehir doğumludur. 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi İ.İ.B.F. Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında aramıza katılan Süleyman Kaynar halen VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK firmasının bünyesinde çalışarak hayatına devam etmektedir.

BERFİN DİLARA ÖLMEZ – MUHASEBE PERSONELİ

11.06.1997 İstanbul doğumludur. 2017 yılında Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olmuştur. Hali hazırda Eskişehir Üniversitesi A.Ö.F İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. 2018 Yılında aramıza katılan Berfin Dilara Ölmez halen VİZYON SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK firmasının bünyesinde çalışarak hayatına devam etmektedir.

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi